Technology

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

18.03.2021, 08:49 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Niedawno, bo 7 marca o godzinie 20 odbył się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej stało się bardzo głośno i wciąż jest to jeden z czołowych tematów wśród wszelkich tabloidów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do USA to był 1 wspólny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie spotkania z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety i pozostałych członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Mimo to nie można ukryć, że poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie tabloidy , że jeżeli Harry i Meghan zechcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją szansę. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła też wątek samobójczych myśli Meghan oraz tego, że książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili 4 profesjonalistów interpretujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu 2 dni przed emitowaniem. Doświadczeni profesjonaliści, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując w ten sposób Winfrey brak obiektywnego podejścia a z kolei Meghan Markle stosowanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan Markle zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio bez mała milion widzów. Stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która umie wykrzesać z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ze względu na emocjonujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bezsprzecznie należy stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne często omawiany.

Zostaw komentarz