Technology

Za tydzień się rozpoczną mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Rezultat remisowy w meczu reprezentacji narodowej Polski z rosyjskim zespołem.

09.06.2021, 09:59 0 komentarzy
Za tydzień się rozpoczną mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Rezultat remisowy w meczu reprezentacji narodowej Polski z rosyjskim zespołem.

Futbol to z całą pewnością najmocniej rozpoznawalna dyscyplina sportowa w polskim państwie. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo dziwić to, iż mnóstwo piłkarskich kibiców czeka na wielkimi krokami nadchodzące mistrzostwa Starego Kontynentu. Wystąpi na nich nasza reprezentacja, która walczyć będzie w bataliach grupowych z kadrą Hiszpanii, drużyną Słowacji oraz szwecką kadrą. Rozsądnie będzie mieć tego świadomość, iż nie są to prości konkurenci, ale mamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się dalej. W takim przypadku niesamowicie ważne będzie to, żeby przedstawić się z najlepiej przygotowanej perspektywy. W ubiegłym tygodniu reprezentacja Polski rozgrywała starcie towarzyskie z rosyjską reprezentacją, która też pojedzie na Mistrzostwa Europy. Piłkarscy sympatycy mogli być na pewno zadowoleni, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu mogli się stawić na obiekcie. W spotkaniu tym nie było jednak wiele akcji podbramkowych i na koniec kadra Polski zremisowała z drużyną rosyjską 1:1. Gola dla polskiej kadry narodowej już w 4 minucie ustrzelił Świerczok, z kolei dla rosyjskiej kadry trafił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane