Technology

Wykonywana ze strony Brzozowskiego pioseneczka za słaba na finałowy występ turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

26.05.2021, 10:29 0 komentarzy
Wykonywana ze strony Brzozowskiego pioseneczka za słaba na finałowy występ turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

Powinniśmy być tego świadomym, że Polska na ogół nie imponowała publiki w okresie turnieju Eurowizji. Naszego kraju najwybitniejszym triumfem przeważnie jest kwalifikacja do finałowej części konkursu, w którym zdobywaliśmy końcowe pozycje. Eurowizja była odwołana w roku poprzednim, ponieważ nadeszła epidemia COVID-19, która zastopowała nie wyłącznie Europę, lecz także cały świat. W tegorocznej edycji ambasadorem naszego kraju podczas konkursu Eurowizji został Brzozowski, który miał zamiar wprawić w zachwyt wielbicieli dobrej muzyki utworem o tytule "The Ride". Sporo ekspertów nie było uradowanych z wybrania ambasadora naszego narodu, lecz w końcowym rozrachunku do podmiany nie doszło. Przykro że musieliśmy znowu żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski Rafał, który był naszym reprezentantem w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie fanów muzyki z Europy i z tej przyczyny został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu Eurowizji.

Na pewno telewidzowie z Polski są już bardzo zblazowani tego rodzaju rozrywką. "The Ride" czyli piosnka śpiewana przez Brzozowskiego była po prostu nieszczególna i warto rozumieć to. W tym kawałku nie było nic efektownego, co może wprawić w zachwycenie widownie europejską. Jest to następna edycja konkursu europejskiej piosenki, podczas którego przedstawiciel Polski nie jest w stanie zakwalifikować się do finału. Od dawna dobieranie przedstawicieli Polski na konkurs piosenki europejskiej nie idzie Polakom najlepiej i bez większego kłopotu możemy zrozumieć to. Trzeba w takim wypadku mieć nadzieję na to, iż w kolejnych latach nasz reprezentant zdoła wejść do finału o triumf w turnieju piosenki europejskiej. W przypadku takiej sytuacji naprawdę ważne jest to, by wybrać charyzmatycznego piosenkarza, który będzie w stanie zauroczyć europejską publikę. W przeciwnym razie kolejny raz nie będziemy w stanie do finałowej batalii w konkursie Eurowizji.

Zostaw komentarz