Sunrise Festival 2018

26.09.2020, 15:21 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Sunrise to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w kraju. Do tego roku organizowany był w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej przyciąga ludzi nie tylko mocnym line-upem, składającym się z najlepszych polskich i światowych DJ'jów, ale również ilością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość usłyszenia niesamowitych DJ'ów osobom zainteresowanym muzyką elektroniczną , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój romans z jednym z nadmorskich miast pożegnał , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Postawione zostały trzy genialne sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz