Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

24.09.2020, 15:02 0 komentarzy
Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów zgromadzonych przed telewizorami. W dodatku zawita całkiem sporo cenionych w przestrzeni modowej osobistości, jak chociażby redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

W ramach tego sezonu o miano Top Model walczyć będzie czternastu uczestników, wśród których znalazły się też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez jurorów tej osobie, która ich zdaniem najbardziej nadaje się do roli modela lub modelki, dzięki czemu owy uczestnik automatycznie wchodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to głos osób głosujących online, którzy oddali głos swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i od razu trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co nas czeka w tym sezonie Top Model?

Program stawia sobie za cel zaoferować możliwości rozwinięcia się oraz pojawienia się w świecie modelingu, dlatego co roku zgłoszenia wysyła dużo chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różne konkurencje, które mają sprawdzić, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Rolą jurorów jest ocena ich zmagań i decyzja o tym, który z uczestników musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek i okładka w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, który z nich zostanie kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł konkuruje sporo ciekawych uczestników, dlatego bez wątpienia warto będzie oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz